Замовити дзвінок
СКУД
Впровадження інтеграційних систем для автоматизації процесу контроля та управління доступом на об'єкти.
Системи контролю та управління доступом /
Одна з основних переваг сучасної системи контролю доступу - функціональна гнучкість і можливість швидкої адаптації до умов конкретного об'єкта. Поетапне нарощування комплексу може здійснюватися без відключення вже працюючих частин системи. Залежно від обраного типу рішення, СКУД дозволяє управляти доступом як для невеликих об'єктів - кімнати, міні-офіси, локальні склади, так і для великих приміщень з розподіленою структурою і великою кількістю точок входу.
Системи контролю і управління доступом (СКУД) - ефективні автоматизовані контрольно-пропускні технічні комплекси, які дозволяють управляти безпекою об'єкта та здійснювати контроль допуску на нього. До складу СКУД входить широкий спектр найрізноманітніших пристроїв: зчитувачі, адаптери (конвертери), турнікети, електронні замки, біометричні сканери, контролери управління, спеціальне програмне забезпечення та інші елементи.

Серед основних можливостей СКУД:
- Організація ефективної пропускної системи для співробітників і гостей
- Реєстрація та електронний облік відвідувачів
- Контроль виконання штатного розкладу
- Облік робочого часу персоналу
- Запобігання несанкціонованого проникнення на об'єкт
- Контроль доступу в офіс, виробничі приміщення склади
- Контроль та управління діями операторів та охоронців
- Забезпечення порядку, дисципліни та безпеки на об'єкті

Фахівці «Техногард», завдяки своєму багаторічному досвіду можуть не тільки підібрати і встановити рішення СКУД, яке ідеально підходить саме для вашого об'єкту, але також здатні здійснити інтеграцію системи контролю доступу з іншими елементами технічної безпеки, такими як охоронне відеоспостереження та засоби контролю периметра.

АВТОНОМНІ СИСТЕМИ
Автономні рішення для контролю доступу - це найбільш поширений і найменш дорогий тип СКУД. В даному випадку застосовується локальний зчитувач з приєднаним до нього замикаючим пристроєм (електронним замком). Така система встановлюється безпосередньо на кожних дверях, які необхідно захистити і, відповідно, позбавлена можливостей централізованого управління, настройки та збору статистики. Доступ до приміщення забезпечується за допомогою смарт-карт, спеціальних брелоків (токенов) або на основі біометричних факторів (відбиток пальця, малюнок райдужної оболонки ока і т.д.).

МЕРЕЖЕВІ СИСТЕМИ
Найбільш прогресивним типом СКУД на сьогоднішній день є мережеві системи, які найкращим чином підходять для захисту великих об'єктів, в яких необхідно контролювати безліч (десятки, сотні, тисячі) точок входу. На сьогоднішній день існують три основні підходи для створення таких рішень:
- Класичний, при якому зчитувачі і замки підключаються до локального контролера, а той, у свою чергу, до «майстер-контролера», з якого здійснюється управління всією системою доступу
- PC-based - в цьому випадку роль контролера, до якого по мережі приєднуються периферійні пристрої, виконує комп'ютер або сервер з встановленим комплексом спеціального програмного забезпечення. Для сполучення всіх елементів потрібні спеціальні конвертери
- Веб-орієнтована СКУД - найбільш прогресивна модель, при використанні якої всі пристрої з'єднуються з керуючим сервером по IP-мережі. Даний варіант дозволяє здійснювати настройку, контроль і управління СКУД не тільки локально, але і віддалено, в тому числі за захищеними Інтернет-каналах.

Фахівці «Техногард» готові підібрати, встановити і забезпечити технічне обслуговування СКУД будь-якого типу та рівня складності, виходячи з індивідуальних особливостей вашого об'єкта.

БІОМЕТРИЧНІ СИСТЕМИ
Біометричні СКУД на сьогоднішній день є найбільш прогресивними і надійними системами умовного доступу. Найбільш популярним рішенням були і залишаються СКУД, що використовують сканер відбитка пальця. Останнім часом все більшим попитом користуються розробки, які використовують для ідентифікації відвідувачів і співробітників малюнок сітківки або райдужної оболонки ока, а також системи, суміщені з камерами відеоспостереження, що дозволяють розпізнати обличчя людини повністю, або по окремим характерним елементам (форма носа, контур губ і т . Д.). В останньому випадку активно використовуються досягнення в області штучного інтелекту та машинного навчання.

Інноваційні біометричні системи контролю доступу, пропоновані компанією «Техногард», використовуються сьогодні замовниками з різних галузей і на практиці довели свою ефективність і надійність в самих різних умовах експлуатації.
Замовити консультацію та підбір обладнання