Замовити дзвінок
Відеоспостереження
Впровадження інтелектуальних рішень СВН, що здатні в рази підвищіти ефективність комплексу безпеки.
Відеоспостереження /
Компанія «Техногард» пропонує комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності від провідних світових компаній. Завдяки прямим партнерським контрактам компанія пропонує рішення таких брендів як Tyco Security exacqVision, Illustra, Milestone та інших
Відеоспостереження є однією з основних підсистем будь-якого ефективного комплексу фізичної безпеки. При цьому сучасні системи відеоспостереження (СВН) повинні вміти не тільки фіксувати події, а й працювати з даними за допомогою вбудованих функцій відеоаналітики. Зараз інтелектуальні рішення СВН здатні самостійно визначати підозрілі події в кадрі і інформувати оператора про події, що вимагають уваги. Такий підхід значно підвищує ефективність комплексу безпеки та дозволяє охоплювати істотно більшу кількість камер меншою кількістю чергових операторів. Крім того, сучасні системи мають такі функції як розпізнавання осіб, визначення автомобільних номерів, ідентифікація підозрілої поведінки і т.д.

Додатковим фактором є можливість підвищення ефективності пошуку по відеоархіву. Завдяки інтелектуальним функціям програмного забезпечення, знаходження потрібного фрагмента запису на жорсткому диску займає лічені хвилини, замість цілих годин, які були потрібні раніше. І це далеко не всі переваги сучасних СВН - кількість інтелектуальних можливостей стає дедалі більше.

Компанія «Техногард» пропонує комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності від провідних світових компаній. Завдяки прямим партнерським контрактам компанія пропонує рішення таких брендів як Tyco Security exacqVision, Illustra, Milestone та інших. Багаторічний досвід і навички наших фахівців дозволяють проектувати, впроваджувати та підтримувати системи відеоспостереження будь-якого рівня складності практично для всіх типів об'єктів.

КОМПЛЕКСНА ПРОПОЗИЦІЯ «ТЕХНОГАРД» МІСТИТЬ
  • Професійні цифрові камери відеоспостереження всіх типів (фіксовані, купольні, PTZтаінші) зроздільною здатністю до 12 Мп і більше, в зовнішньому і внутрішньому варіантах виконання, здатні ефективно працювати як вдень, так і вночі.
  • Мережеві відеорегістратори (NVR) корпоративного класу, оснащені функціями відеонаналітики та функціями інтелектуального пошуку по відеоархіву.
  • Системи для централізованого управління комплексами відеоспостереження - Video Management System (VMS).
  • Програмне забезпечення для охоронної відеоаналітики.
  • Рішення для розпізнавання осіб.
  • Системи ідентифікації автомобільних номерів.
  • Програмне забезпечення для ефективної роботи з відеоархівом.
  • Системи торгової аналітики на базі СВН.

Також компанія «Техногард» пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з проектуванням, впровадженням і технічною підтримкою систем відеоспостереження. Більш ніж 20-річний досвід роботи компанії на ринку охоронних рішень, а також штат сертифікованих фахівців, дозволяє компанії здійснювати проекти будь-якої складності для таких об'єктів як склади, логістичні центри, магазини, ТРЦ, шопінг-моли, бізнес-центри, спортивні комплекси і т . Д.

Звертаючись до компанії «Техногард» ви отримуєте не тільки якісне та надійне обладнання і ПЗ провідних світових виробників, але також всебічну підтримку і технічний супровід на всіх етапах життєвого циклу проекту
Замовити консультацію та підбір обладнання