Замовити дзвінок
Протикрадіжні системи / Акустомагнітні системи
EAS-системи акустомагнітної технології відрізняються найвищим коефіцієнтом спрацювання (більше 95%) і відмінною завадостійкістю. Діапазон, в якому працюють ці системи, меньше за інших схильний до шумів і перешкод, тому для систем акустомагнітної технології характерна відсутність помилкових спрацьовувань
Фахівці «Техногард» допоможуть з підбором акустомагнітного обладнання Sensormatic та Cross Point саме для ваших бізнес-задач, в залежності від існуючої інфраструктури та бюджету.
ПЕРЕВАГИ АКУСТОМАГНІТНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ
— Акустомагнітні етикетки у значній мірі меньше РЧ-мітки, що дозволяє захистити дрібний товар
— Коефіцієнт спрацьовувань більше 95%
— Відсутність «сліпих» зон у антен
— Можливість захисту широкого проходу - 2,4 м за допомогою антен і 8,0 м - за допомогою прихованих антен
— Датчик не екранується тілом людини
— Датчики спрацьовують на фольгованих поверхнях
— Широкий вибір датчиків
— На деяких моделях можливе розміщення реклам
— Мініатюрні розміри захисних етикеток
— Доступно централізоване управління EAS-комплексом
— Інтеграція з датчиками підрахунку відвідувачів і модулями торгової аналітики
Замовте вигідні пакетні пропозиції протикрадіжних систем у компанії "Техногард" та отримайте систему "під ключ" протягом 24 годин.
АКУСТОМАГНІТНА ТЕХНОЛОГІЯ ДОПОМОГАЄ ЗАХИСТИТИ
ОДЯГ
Безпечні рішення для найрізноманітніших товарів та матеріалів, від джинсів до делікатних товарів: шапки, пальта, шарфи, светри, сукні, штани, піджаки, жіноча білизна.
ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ ТА АКСЕСУАРИ
Ефективне запобігання втратам для предметів, які мають невеликі розміри, але мають високу вартість: окуляри, кольє, сережки, браслети, каблучки, годинники.
СПОРТИВНІ ТОВАРИ
Ряд рішень, призначених для розміщення обладнання різних розмірів і форм: спортивне обладнання, рибальські вудки та котушки, ковзани та туристичне спорядження, хокейні ключки, рукавички, атлетичне взуття.
ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ТА АЛКОГОЛЬ
Ефективні рішення, що легко знімаються, для продуктів усіх форм і видів: алкогольні вироби, тютюн, харчування для немовлят, кава, засоби для прання.
ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА
Рішення допомагають зберігати предмети здоров'я та краси, що продаются гуртом та в роздріб: безрецептурні товари, ароматизатори та парфуми, зубні пасти, леза для гоління, лаки для нігтів, дезодоранти, засоби для макіяжу.
ВЗУТТЯ, СУМКИ ТА АКСЕСУАРИ
Неперевершений захист взуття всіх стилів і розмірів, а також сумок, гаманців, ременів та інших аксесуарів.
ОБЛАДНАННЯ
Повноцінні рішення для запобігання втратам інструментів та обладнання, що використовуються для домашніх чи офісних потреб: електроінструменти, освітлення, батарейки, ручні інструменти, сантехнічні матеріали, дверні замки,
електротовари.
ЕЛЕКТРОНІКА
Інноваційні заходи проти крадіжок для однієї з найбільш націлених категорій роздрібної торгівлі: електронні адаптери, мобільні телефони, зовнішні жорсткі диски, ноутбуки, аксесуари.
АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ SENSORMATIC
АКТУАЛЬНІ ПРОТИКРАДІЖНІ АНТЕНИ CROSS POINT
Замовити консультацію та підбір обладнання